Türksel kampanyalarından birtanesi daha. İşte Türksel kazı kazan kampansının detayları

​​Numarasını Turkcell’e taşınalara görülmemiş fırsat, numara taşıma sırasında bayiiden kazı kazan kartınızı alın MNT yaptıktan sonra rahat rahat rahat konuşun!

Ne Kadar Öderim?
​​Müşteriler hediye dakikaları bittiğinde kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
Hediye dakikalar faturalı müşteriler için Haydi gel tarfiesinde olduğu gibi 6sn’dir.

Mobil Numara Taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra 30 gün içerisinde Turkcell bayiilerinden numara taşıma talebi ile birlikte ücretsiz olarak alınan Kazı Kazan Kart’taki kampanya kodunun 2156’ya gönderilmesi gerekmektedir. Haydi Gel Minik Paket aboneleri kampanyadan faydalanabilmektedir. Gönderimden sonra başarılı kayıt olduğu bilgisi SMS ile dönülen obeneler kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Kampanya kapsamında 12 ay boyunca aylık yurtiçi heryöne 100dk ve Turkcellilerle 150dk olmak üzere toplam 250dk görüşme süresi sunulmaktadır. Öncelikle Kampanya dakikaları ardından Paket dakikaları kullanılır. (özel ücretli numaralar ve servisler hariçtir).

Kampanya faydası 12 ay boyunca geçerli olacaktır. Kampanya ya katılım 31.10.2011’e kadar ve Kampanya kazı kazan kart stokları ile sınırlıdır. Kampanya katılımı için gönderilen SMS ücretsizdir. Dakikalar transfer ve devri edilemez. 1 ay içinde kullanılmayan hediye dakikalar iptal olur, bir sonraki aya devretmez.

Haydi Gel Fırsat kampanyası ile birlikte alınması durumunda 19TL karşılığı paket dakikaları ile toplam 500dakika görüşme süresine ulaşılır.