Turkcell’in sunduğu hizmetler ihtiyaca göre değişiyor.Wınn paketleri, ihtiyaca göre 1GB, 4GB ya da limitsiz internet seçeneklerini içeriyor. Turkcell sınırsız wınn kampanyası ayrıntıları nelerdir? Turkcell sınırsız wınn aylık ne kadar?

Müşterilerin 24 ay kontratla alabileceği tüm vergilerin dahil olduğu “Her şey dahil” paketler, maliyet kontrolü için fatura durdurularak da kullanılabiliyor. Böylece limit aşımı engelleniyor ve Kurumsal VINN sahipleri paket ücreti dışında fazladan para ödemiyor.

Mobil interneti denemek isteyenler için ideal olan 1GB’lık Giriş Paketi, ayda 22 lira, 4GB’lık Standart Paket ise 33 liradan sunuluyor.

Turkcell’in daha önce KDV ve ÖİV dahil 99 lira olan Limitsiz Paket’e artık 49 liraya sahip olunabiliyor. Adil Kullanım politikası doğrultusunda, limitsiz pakette 15 GB’lık kullanım sonrası hız 128 kbps’a düşüyor.

Yeni Kurumsal VINN paketlerinden birine abone olan Turkcell müşterileri, VINN E176 modemi de hiçbir ek ücret ödemeden alabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için 3G internet hattı sahibi olmak gerekiyor. Kurumsal faturalı internet hattına sahip aboneler başvurularını Turkcell İletişim Merkezleri (TİM), Kurumsal Çözüm Merkezleri ya daTurkcell Satış Yöneticileri aracılığıyla yapabiliyor.