Geçtiğimiz yıl tanıştığımız çift sim kartlı telefonlar bizi çok şaşırtmıştı. Birden fazla markanın ürettiği çift sim kartlı telefonlar iki telefon kullananları bir hayli rahatlattı.Şimdi ise üç sim kartlı telefonlar geliyor.Üç sim kartlı telefonun özellikleri nelerdir? Üç sim kartlı telefon markaları hangileridir?

ÜÇ SİM KARTLI TELEFONUN ÖZELLİKLERİ

CeBIT Bilişim Eurasia 2008 fuarında pekçok ilginç ürün teknoloji meraklılarının beğenisine sunuldu. Bunlardan biride hiç kuşkusuz en çok öne çıkanlardan biri de tanıtımı fuarda yapılan 3 SIM kartlı cep telefonu TRIO 3.

TTN TRIO3, 13 (onüç) megapiksel MX 700 dijital fotoğraf makinesine ve PX500 olan bütünleşik cep projektörüne sahip. TTN Trio 3, hem sim kartların daha kolay yönetimi hem de diğer özelliklerin kullanılması amacı ile iki yönlü tasarlanmış.

TTN Trio’nun 3 sim kartı aynı anda çalıştırabilmesinin yanında güzel bir özelliği daha var: Televizyon yayınlarını ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz. Telefonun iki yönlü yapılmasındaki bir amaç da, bu özelliğin iyi kullanılmasını sağlamak olmuş. Çünkü televizyon izleyeceğiniz ekran diğer ekrana oranla nerdeyse 2,5 kay daha büyük. Dokunmatik ekranı bulunan Trio’nun 3 MP kamerası bulunuyor.

TTN Trio 3 özellikleri:

– 53 x 110 x 18 mm boyutlarında, 132 gram ağırlık
– Handsfree, Bluetooth, Ses kaydı
– 4,5 saat konuşma, 150 saat bekleme süresi
– Uçuş modu, USB Desteği, E-posta Desteği,
– 262144 renkli, 176 x 220 px ekran
– 24 MB dahili hafıza, Harici hafıza desteği
– 3 MP kamera, 4X yakınlaştırma
– 3 sim kartı aynı anda çalıştırabilme
– Ücretsiz TV izleme, TV’den görüntü kaydı
– Çift taraflı tasarım, İki ekran