Ulan istanbul carlos ölüyor mu ? Ulan istanbul dizisi ilginç senaryosuyla bir kişinin beğenisini kazandı. Dizide en çok dikkat çeken ikili ise yaren ve karlos ikilisi oldu. Söyledikleri parçalarla bir çok kişi tarafından tekrar tekrar dinlenen ikilinin ayrılık vakti geldimi ?

Dizilerde başrol oyuncularının diziden çekilmesi alıştığımız bir durum olmaya başladı. Dizilerin kendileri üzerinden reyting yaptığını düşünen başrol oyuncuları genelde fiyatlarını yükseltirler yapımcılar ise buna karşılık yüksek fiyata karşı dururlar. Bunun için başrol oyuncusu olsada dizide genelde ölürler.

Ulan istanbul dizisinin son fragmanında karlosun vurulduğu ve görülüyor. Karlos diziden ayrılacak mı? şimdilik böyle bir haber yok zaten dizi henüz sezon başlangıcında genelde sezon sonunda böyle bir durum varsa oluyor ve yeni döneme yeni başrol ile devam ediliyor.

Karlos ve yarenin söylediği kanarım şarkısı youtubede 20 milyonu geçen izlenme rekoruyla bir çok şarkıcıyı geride bırakmışlardı. Eğer karlos diziden ayrılırsa galiba ünlenmek yaramadı diyeceğiz. İşte karlosun vurulma sahnesi.

ulan_istanbul_carlos_oldumu