Ünlülerin nasıl zayıf kaldığını merak ediyormusunuz. İşte Mankenlerin ve diğer ünlülerin zayıf kalma sırları
Deniz Berdan: “Öğün atlamam, sekiz öğü yerim. Ana öğünlerde miktar olarak fazla ama içerik olarak hafif yemeye özen gösteririm. Gün içinde sık sık açık ve sütlü çay içerim

Hiç bir zaman ‘battı balık yan gider’ demem, eğer bir öğünde çok yediysem diğer öğünde dengelemeye çalışırım”

Ceyda Düvenci: “Formda kalmak için uykumu düzenli almaya çalışıyorum. Spor yapıyorum. Çok su içiyorum. Alkol, sigara ve asitli içecekler tüketmiyorum.

Et olarak sadece balık yiyor, nadiren kıymalı sebze yemeklerini tercih ediyorum. Tam bir sebze canavarıyım. Çikolata ise vazgeçilmezim.”

Pelin Batu: “Kendimi bildim bileli zayıfımdır. Yemekle aram iyi olmadığı için herhalde. Her gün mutlaka elma yerim ve gece yatmadan önce bir bardak süt içerim

Ayrıca tabağımdaki yemeği hiç bir zaman bitiremem. Kendime bu yüzden çok kızıyorum”

Bengü: “Günde 6 öğün yerim. Aralarda kuru meyveler, bir porsiyon meyve ya da ufak bir kase yoğurt yerim ki asıl öğünlere çok yüklenmeyeyim. Onun dışında bol bol su içer ve haftanın 3 günü spor yaparım

İzmirli olduğum için sebze, meyve ve çeşitli otlar öğünlerimden eksik olmaz. Bunun da formda kalmama etkisi büyük.”

Nur Aysan: “Balık ve salata ağırlıklı besleniyorum. Tam bir balık aşığıyım. Sabah kahvaltılarını bazen kaçırıyorum ama öğlen ve akşam yemeklerini aksatmıyorum. O gün set kısa geçecekse yanıam çubuk kraker, beyaz leblebi gibi atıştırmalıklar alıyorum.

Eğer uzun geçecekse salata ve çorba ile idare ediyorum. Spor yapıyorum ama şu sıralar dizi yüzünden vakit ayıramıyorum.”

Ebru Şallı: “Önemli değil zayıf değil aynı zamanda sağlıklı kalabilmek. Ben yıllardır aynı kilodayım. Çünkü dengeli beslenirim. Günde 8 öğün yemek yerim ve tabii ki spormu aksatmam.

Pilates favori sporum. Onun dışında çok fazla sebze ve meyve yerim. Yasaklarım yoktur ama hepsini ölçülü yerim.”

Tülin Şahin: “Bitkileri kaynat, kabuklarını karıştır,ez, pişir, dondur gibi yorucu ve zaman kaybı sırlarım yok. Dolabımdan süt ürünlerini asla eksik etmem. Küçüklüğümden beri yatmadan her akşam bir bardak süt içerim. Günde 5 çeşit meyve yerim ve şeker kullanmam.”