Ünlülerin yaşlarına göre nasıl güzel kaldıkları hep merak konusu olmuştur. Bakımlı ve güzel kalan ünlülerin sırlarını merak edenlerdenseniz işte cevabı.Ünlülerin güzellik sırları nelerdir?

ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRLARI NELERDİR?

Deniz Seki; Ünlü şarkıcı kahvesini az şekerli içip telvesini de cildine sürüyormuş.Telve ciltteki gözenekleri açıp cildi besleyip pürüzsüzleştiriyormuş.

Aydan Şener; Aydan Şener’in çok güzel bir yüzü olduğunu bilirsiniz. Yıllara meydan okuyan güzel sanatçı maydonozu kaynatıp tonik olarak cildini temizliyor.

Pınar Altuğ: Bir kız evlada sahip olan Pınar Altuğ her zaman fiziği ve bakımlılığı ile göz kamaştırır. Bir dizisinde kahvaltı hazırlarken salatalık kabuklarını yüzüne koyan Altuğ bunu gerçek hayatında da uyguluyor.Ayrıca cildini gül suyu ile siliyor. Kirpiklerinin güzelliğini de yatmadan önce badem yağı sürmesine borçlu.

Şebnem Schaffer: Çekilmiş Üzümçekirdeği ve yoğurdu karıştırıp her sabah yüzüne sürüyor.

Seray Sever: Bir yumurta sarısı,hakiki bal ve zeytinyağını karıştırıp cildine uyguluyor.

Arzum Onan:Mankenlikten oyunculuğa geçen Arzum Onan’ın güzelliğini bilmeyen yoktur. Sempatik tavırlarıyla herkesin sevgisini kazanan güzel oyuncu organik yemeye dikkat ediyor.Evinin bahçesindeki sebzeleri kullanıyor. Bir de her sabah ballı ısırgan otu suyu içiyomuş.

Çağla Şikel:
Çiçeği burnunda cici anne Çağla Şikel en gözde mankenlerdendir. Güzelliğini ve formunu suya borçlu olduğunu söyleyen Şikel,hergün bol miktarda su tükettiğini vurguluyor.