Uyuşturucu kullanmak hem suç hem de sağlık açısından oldukça zararlı bir alışkanlıktır. Narkotik tarafından sık sık yapılan baskınlarda ele geçirilen uyuşturucular hemen imha edilir ve kullananlar ceza alır. İstanbul polisinin en son yaptığı operasyon sonucu öyle ünlüler gözaltına alındı ki şaşıracaksınız. Uyuşturucudan Gözaltına Alınan Ünlü İsimler Kimler?

Uyuşturucudan Gözaltına Alınan Ünlü İsimler Kimler?

Uyuşturucu kullanmak hem suç hem de sağlık açısından oldukça zararlı bir alışkanlıktır. Narkotik tarafından sık sık yapılan baskınlarda ele geçirilen uyuşturucular hemen imha edilir ve kullananlar ceza alır. İstanbul polisinin en son yaptığı operasyon sonucu öyle ünlüler gözaltına alındı ki şaşıracaksınız.

İstanbul,Ankara,Bodrum ve Çeşme’de düzenlenen operasyonda birçok ünlü isim gözaltına alındı.

Özel hayatlarında gayet sakin sessiz isimler bile soruşturma geçirdi.

Kenan İmirzalıoğlu Ankara’nın Bala ilçesine bağlı Üçem köyünde tatilini geçirirken gözaltına alındı. İstanbula getirilen İmirzalıoğlu kendisine sorular soran muhabirlere sadece gülümsemekle yetindi.

Nehir Erdoğan, İlker Aksum, Sarp Apak, Engin Günaydın,Mehmet Erdem,Şahin Irmak,Engin Altan Düzyatan,Ersin Korkut, Hakan Yılmaz’ın da aralarında yer aldığı 48 kişi “uyuşturucu kullanmak” ve “uyuşturucu temin etmek” suçundan gözaltına alındı.

Uyuşturucu temin etmekle suçlanan isim ise Yeşilçam’ın eski oyuncularından Eray Özbal.

uyusturucudan_gozaltina_alinan_yuncular_kim