Volkan konak müziği bırakıyor mu? Karadenizin güçlü sesi kuzeyin oğlu Volkan Konak müziği bırakacağını açıkladı. Kıbrıs’ta verdiği konser sonrası açıklama yapan ünlü şarkıcı, hayranlarını çok üzecek. Volkan Konak müziği neden bırakıyor ?

son yıllarda sanatçıların müziği bırakma gibi açıklamalarını sıkça duyar olduk. Bunlardan biride çokca hayran kitlesi bulunan volkan konak oldu.

Volkan Konak: Müzigi Bırakacağım

Volkan Konak Müziği neden bıraktığını açıkladı :

“İNSANLARA SAHTE OLAMAM”
Kuzeyin oğlu 30. sanat yılına ulaştığında müziği bırakacağını söyledi. Türkiye’de en çok konser veren, konseri en çok ilgi gören Volkan Konak’ın haklı gerekçeleri var. Konak, “İnsanlara sahte duygular besleyemem. Maddi manevi doyumlara ulaşıyorsun. O sahneye çıktığında duyguların aç değilse bütün duyguların doymuşsa o şarkıyı okuyamazsın kardeşim ancak oyununu oynarsın saçmalarsın, maskaralık yaparsın. Asla kendimi o duruma düşürmem” diye konuştu

Volkan konak bakalım gerçekten müziği bırakacak mı? çünkü bundan önce bir çok şarkıcı müziği bırakacağını söylemiş hatta bırakmış ama yıllar sonra yeniden sahnelere dönmüştü.

Hatta bir çok sanatçı hep bunu dile getirmiş ama bir türlü sahnelerden kopamamıştı. Volkan konak’ta ne olacak hepimizi göreceğiz.

Volkan Konak Müziği Bırakıyor

Volkan Konak Müziği Bırakıyor