Amerikada şarkıcı ölümleri arka arkasına gelmeye devam ediyor. Genelde sanatçıların ölüm sebepleri içki ve uyuşturucudan oluyor. Bir nevi şöhret yaramıyor yada para mutluluk getirmiyor. Amerikalı ünlü pop şarkıcısı Whitney Houston ölümü hakkında tüm bilgiler haberimizde

Amerikalı ünlü pop şarkıcısı Whitney Houston 48 yaşında öldü. Houston’ın cansız bedeni bir otel odasında bulundu

Amerikalı ünlü pop şarkıcısı Whitney Houston, 48 yaşında öldü. Houston’ın Los Angeles’ta Beverly Hilton Oteli’ndeki odasında ölü bulunduğu ve ölüm nedeninin henüz bilinmediği bildirildi.

Polis yetkililerinin Houston’ın ölüm nedenini araştırdıkları belirtilirken, yıldızın otele pazar günü verilecek Grammy ödüllerinden önce düzenlenecek partide şarkı söylemek için gelmiş olabileceği belirtiliyor.

>> HOUSTON’IN ÖLÜMÜ İÇİN KİM NE DEDİ?

>> BAŞI UYUŞTURUCUYLA DERTTEYDİ

1980’lerde ve 1990’lı yıllarda albümleri dünyada en çok satan şarkıcıların başında gelen Houston, şarkıcı Bobby Brown ile çalkantılı geçen evliliği ve uyuşturucu kullandığı yönündeki haberler nedeniyle 2000’li yıllarla birlikte kariyerinde düşüşe geçmişti.

Muhteşem sesi ve yorumuyla 415 ödülle Guinness Rekorlar kitabında “en çok ödül alan kadın şarkıcı” unvanını elinde tutan şarkıcının, 1992 yılında Kevin Costner ile başrollerini paylaştığı “The Bodyguard” filminde söylediği “I Will Always Love You” şarkısı, dünyanın neredeyse tüm ülkelerindeki müzik listelerinde bir numarada uzun süre kalmıştı.

OTELDEN BÖYLE ÇIKARILDI

posta.com.tr