Yaprak Dökümü Ardından kitabı yaprak dökümünün finalinin sonrasını anlatıyor. Ali Rıza Bey öldü biliyorsunuz. bunun sonrasında daha neler oldu işte bu kitap ve özel set olarak 4cd sizlerle oluyor.

Arka Kapak

Kanal D’nin milyonları kendine bağlayan dizisi
Yaprak Dökümü’nün hatırlattıkları, esinledikleri, hissettirdikleri…
Kalemiyle, objektifiyle, tuvaliyle, notalarıyla Yaprak Dökümü’nün
aynasından bize ve yaşama bakan sanatçılar…
Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz romanından yola çıkarak
bize aynaya bakmanın, kendimize bakmanın gücünü
yeniden hatırlatan özel bir yapıt…

Yaprak Dökümü dizisinin ardından Yaprak Dökümü anısına kitap çıkarıldı. Yaprak Dökümü Ardından. Yaprak Dökümü ardından kitabı ne zaman satışa sunulacak?
Omurilik Felçlileri Derneği yararına 45 TL’den satışa sunulan “Yaprak Dökümü Ardından” adlı kitap, Doğan TV Holding CEO’su İrfan Şahin ve Kanal D Genel Yayın Yönetmeni Pelin Diştaş Yaşaroğlu’nun önsözleri ile başlıyor, dizide rol alan oyuncularının, senaristlerin yönetmen ve yapım ekibinin, kamera arkası resimleri, duygu ve düşüncelerini paylaştıkları özel bir bölümle son buluyor.
Doğan Kitap’tan satışa çıkan, D&R’larda yerini alan “Yaprak Dökümü Ardından” kitabının içerisinde ayrıca, “Nilüfer’in Unutmadım, Sezen Aksu’nun Takvim, Yüksek Sadakat’in Babamın Evinde ve Toygar Işıklı’nın Sonunda” adlı eserlerinin yer aldığı dört ayrı CD bulunuyor.

Ayrıca bir not sizce yaprak dökümü bir zaman sonra film olarak sinemada yer alırmı sizce bunun yanında daha önce biten aşkı memnu bir kaç yıl sonra acaba film olarak sinemaya gelirmi bence bu kadar izlenen filmler iyi bir kurguyla hasılat rekoru kıran filmler olarak sinemaya gelebilir. demedi demeyin