Yedi Güzel Adam dizisi geçen sezonun en çok konuşulan ve en çok beğenilen dizileri arasında yer aldı. Yeni sezonda yine ilgiyle izleneceği düşünülen dizinin yayın saatini gören dizi severler sosyal medyada tepkiler gösterdi ve Yedi Güzel Adam Saati değişti. Sonuç olarak yedi güzel adam saat kaçta yayınlanacak işte onun cevabı

Yedi Güzel Adam dizisinin yayın gününü 2 Eylül Salı 23.00 olarak açıklayan TRT 1 dizinin izleyicileri tarafından sosyal medyada yapılan tepkilerden sonra yayın gününü 5 Eylül Cuma saat 19.55 olarak değiştirdi.

TRT1’in iddialı dizilerinden Edebiyat tarihimizin önemli şairlerinden Erdem Beyazıt, Cahit Zarifoğlu, Rasim Özdenören, Nuri Pakdil, Ali Kutlay, Akif İnan, Alaaddin Özdenören’in hayatını konu alan Yedi Güzel Adam (Kara Lise) dizisi yeni günü ve saatinden izleyici karşısına çıkacak.

Yedi Güzel adam nerde çekiliyor diye merak edenler için söyleyelim dizini çekimleri Kahramanmaraş’ta devam ediyor. çekimlerde birçok mekan hikayenin geçtiği döneme uygun hale getirildi.

Yedi Güzel Adam Ne Zaman Başlayacak
5 Eylül Cuma saat 19.55